AdKontekst

Jest to polski odpowiednik Google AdSense, który chyba każdy zna. Są to głównie tekstowe boksy reklamowe umieszczane na witrynach internetowych. Dla przykładu e-zarabianie.pl emituje reklamy właśnie z programu AdKontekst.

W porównianiu do amerykańskiego giganta jakim jest Google i jego usługa AdSense, AdKontekst oferuje niestety mniejsze stawki za kliknięcie w reklamę. Jednakże jest to rekompensowane doskonałą obsługą ze strony pracowników, dużą elastycznością form reklamowych. Najważniejsze jest także to, że konto w AdSense można stracić z dnia na dzień bez żadnego wytłumaczenia i próby odwołania. W przypadku AdKontekst nie ma takiej możliwości – wystarczy przestrzegać ich regulaminu a w przypadku problemów na pewno można znaleźć jakieś rozwiązanie.

Oprócz wspomnianych już boksów reklamowych AdKontekst oferuje także reklamę banerową, reklamę intertext czy wprowadzoną niedawno reklamę CPM, która płaci za odsłony reklam a nie za kliknięcie w nią.

Aby podjąć współpracę konieczne jest podpisanie umowy z AdKontekst – może to zrobić także osoba fizyczna, nieposiadająca działalności gospodarczej. Minimum do wypłaty to 100 zł.

Zapisz się!