Programy CubeGroup

Wszystkie te 3 programy partnerskie należą do Cube Group, jednego z największych graczy na rynku reklamy internetowej. Strony te są pewne, wypłacalne i bardzo przyjazne w kontakcie na linii pracownik-wydawca.

NetSales oferuje głównie reklamę display, czyli wyświetlanie banerów reklamowych na stronach internetowych. Głównym rozliczeniem w tej sieci jest forma CPL czyli per lead – za prawidłowo wypełniony formularz kontaktowy.

MailSales jak nazwa wskazuje, koncentruje się na mailingu. Warto więc posiadać swoją (legalną)  bazę mailingową lub próbować swoich sił zlecając wysyłkę mailingu firmom, które takie usługi oferują.

SalesMedia jest programem skupionym na reklamie sprzedażowej czyli takiej, gdzie naszą premią będzie określony procent od sprzedaży w danym sklepie internetowym.

Wachlarz reklam w tych trzech programach jest bardzo duży, znajdziemy tam wiele reklamodawców i najlepsze na polskim rynku stawki. Podobnie jak w innych programach parnterskich minimum do wypłaty wynosi 100 zł a zapisać może się każda osoba fizyczna jak i firma.

Zapisz się!